Imprezy okolicznościowe w pizzerii „Prowincja”

Restauracja Prowincja

Pizzeria “Prowincja” to restauracja znajdująca się w Wawrze, która oferuje dania z kuchni śródziemnomorskiej. Oferujemy organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych – spotkań rodzinnych, kolacji firmowych, chrzcin, komunii i innych.

Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowywaniu tego typu eventów, dlatego też możemy zagwarantować nie tylko smaczne jedzenie, ale także przyjazną i niezapomnianą atmosferę. Jesteśmy dumni z jedzenia, które przygotowujemy oraz z klimatu, który udało nam stworzyć. Oczywiście przy pomocy naszych miłych Klientów.

Organizowane przez nas przyjęcia mogą obywać się zarówno w sali restauracyjnej, jak i w letnim ogródku. Zależnie od potrzeb naszych Klientów (i ilości ich gości) wynajmujemy poszczególne stoliki, bądź też całą salę restauracyjną. Jeśli planujecie Państwo imprezę w większym gronie, możemy także zająć się organizacją parkietu. Aby urządzane u nas spotkania były dopięte na ostatni guzik i wyglądały tak, jak to Państwo sobie wymarzycie, zapraszamy do nas z własną muzyką.

Menu na imprezy ustalane jest indywidualnie z klientem. Staramy się dopasować dania do charakteru konkretnej uroczystości. Nasza restauracja znajdująca się w Wawrze specjalizuje się w daniach z kuchni śródziemnomorskiej, tak więc oferowane przez nas potrawy cechować będzie przede wszystkim włoski smak. W pizzerii “Prowincja” mają Państwo do wyboru ponad 20 rodzajów pizzy – od klasycznej do firmowej. Każda pizza przygotowana jest na oryginalnym włoskim cienkim cieście, a na jej wierzchu znajdują się jedynie świeże składniki sprowadzone wprost z południa Europy.

Nasze menu jest dość bogate. Poza typową włoską pizzą oferujemy także pizze bezmięsne, pizze z owocami morza, czy pizze z grzybami leśnymi. Ponadto w naszej ofercie znajdują się także inne potrawy z kuchni śródziemnomorskiej takie jak:

  • tatar z łososia,
  • carpaccio,
  • forcaccia,
  • sałatki (caprese i z szynką parmeńską),
  • krem z pomidorów,
  • zupa z owocami morza,
  • dania rybne i mięsne,
  • spaghetti
  • oraz napoje zimne, gorące i alkoholowe.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w lokalu (“Prowincja” pizzeria Wawer) lub w naszym menu w internecie.

W naszej restauracji w Wawrze mogą Państwo zorganizować imprezy kameralne: urodziny, chrzciny, komunie, jubileusze, spotkania klasowe, firmowe, integracyjne i nie tylko…
Zapraszamy serdecznie!